شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی هامون آرالشرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی هامون آرال

Thank you for regestrition

در حال حاضر عضو هستید؟

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی هامون آرالشرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی هامون آرال
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

اخذ اقامت عمان

اخذ اقامت عمان بدون واسطه تخصص هلدینگ گردشگری هامون آرال است.

همه چیز درباره مهاجرت به کشور عمان

متقاضیان کار در کشور عمان در ابتدا پیش از هر نوع اقدامی می‌بایست موفق به اخذ گواهینامه NOC شوند. این گواهی مدرکی است که اظهار دارد کارفرمای متقاضی و همینطور مقامات کشور عمان هیچ نوع مخالفتی برای ورود او به کشور از نظر سیاسی و اقتصادی و … ندارند. به طور کلی این سری از متقاضیان می‌توانند از دو نوع ویزای کار در عمان استفاده نمایند.

دولت این کشور در سطح شهر سیستم های حمل و نقل قوی در نظر گرفته است. ویزای کار و تخصص یکی از روش های مهاجرت به کشور عمان محسوب می‌شود که به طور کلی می‌تواند منجر به ورود همسر و فرزندان فرد اصلی نیز شود. در این زمینه نیاز به مدرک NOC است. شایان ذکر است که در این زمینه بسیار مهم است که بتوانید از نظر اقتصادی وضعیت خوبی داشته باشید. مورد بعدی ویزای سرمایه گذاری کشور عمان است که هدف اقتصادی در این روش بسیار مهم است، از یاد نبرید که در ویزای سرمایه گذاری کشور عمان بسیار مهم است که افراد گردش مالی بالایی داشته باشند.

 

راه های اخذ اقامت و مهاجرت به عمان

انتخاب از بین روش های کاری و تحصیلی و همینطور سرمایه گذاری برای کشور عمان ساده نیست اما هر سه گزینه می‌تواند نتیجه خوبی به همراه داشته باشد. به طور کلی ارزیابی ها نشان می‌دهد که مهاجرت کاری به کشور عمان روش آسان‌تری نسبت به سایر روش ها از نظر زمانی و هزینه ای است اما داشتن مهارت کافی در این زمینه اهمیت زیادی دارد که کمی مسیر را سخت می‌کند؛ به طور کلی مهاجرت به کشور عمان از طریق کار و تخصص چندین جنبه مختلف دارد.
کاریابی در کشور عمان چندان هم سخت نیست، فقط کافی است مهارت بالایی داشته باشید. روش سرمایه گذاری در کشور عمان در صورتی که از نظر سرمایه وضعیت درستی را در پیش گرفته باشد می‌تواند بسیار عالی باشد، ثبت شرکت در کشور عمان به طور کلی کمی دشوار است اما بهتر است بدانید که رشد سرمایه گذاری در این کشور می‌تواند بر روی سرمایه های دولتی نیز تأثیرگذار باشد، در این روش در صورتی که ثبت شرکت را انتخاب کنید می‌توانید در سریعترین زمان ممکن وارد خاک کشور عمان شوید. تحصیل برای جوانان یک برگ برنده در کشور عمان است، افراد از طریق ویزای تحصیلی کشور عمان می‌توانند وارد خاک این کشور شوند، از یاد نبرید که در این روش بسیار مهم است که بتوانید ثابت کنید در یکی از دانشگاه های کشور عمان پذیرفته شده‌اید، در این روش مسیر برای ورود به کار برای شما باز تر خواهد بود. اداره مهاجرت کشور عمان رویکردهای اقتصادی خوبی را اعلام داشته است به طوری که شرایط مهاجرت به کشور عمان بهتر از قبل است.

مهاجرت کاری یه عمان

متقاضیان کار در عمان در ابتدا پیش از هر نوع اقدامی می‌بایست موفق به اخذ گواهینامه NOC شوند. این گواهی مدرکی است که اظهار دارد کارفرمای متقاضی و همینطور مقامات کشور عمان هیچ نوع مخالفتی برای ورود او به کشور از نظر سیاسی و اقتصادی و … ندارند. به طور کلی این سری از متقاضیان می‌توانند از دو نوع ویزای کار در عمان استفاده نمایند؛ گزینه اول ویزای استخدامی عمان است که مختص افرادی است که قصد استخدام شدن در این کشور را دارند، مورد بعدی ویزای اقامت برای استفاده از همراهان و همینطور اعضای خانواده فرد متقاضی کار است. این در شرایطی است که فرد اصلی خود علاقه‌ای به کار در عمان ندارند. متقاضیانی که قصد مهاجرت به کشور عمان از طریق کار را دارند نیاز به ویزای کار دارند، داشتن شغل در این کشور قبل از اقدام به درخواست الزامی است. یافتن شغل و مجاب کردن کارفرما به طور کلی مراحل طولانی دارد که باید طی شود. یک نکته مثبت برای ویزای کار عمان این است که بخش زیادی از کار به عهده کارفرمای متقاضی خواهد بود. کارفرما می‌بایست کلیه هزینه های مربوط به شغل و همینطور سایر شرایط را متقبل شود. در نظر داشته باشید که نیاز به انگشت نگاری و همینطور مراجعه به اداره پلیس عمان است. فرد مسئول استخدام باید گواهی‌ای دال بر پاکی و بی عیب و نقص بودن کارمند خود ارائه دهد. در نظر داشته باشید که ویزای مورد نظر اغلب به صورت دو ساله صادر می‌شود. در صورتی که نیاز است اعضای خانواده فرد اصلی نیز با او همراه باشند، باید فرد ویزای اقامت مخصوص به خود داشته باشد. متقاضی می‌بایست ثابت نماید که از سلامت کامل برخوردار است و به دور از هر نوع بیماری فعالیت در عمان را آغاز می‌کند، نیاز به مدارک شناسایی و همینطور مدرک تحصیلی است و باید کلیه مدارک توسط وکیل و یا سردفتر اسناد رسمی مورد تأیید قرار بگیرد. فرد متقاضی باید بتواند دو موضوع را در نظر بگیرد، اول اینکه یک نوع ویزای پیوند خانوادگی برای همسر و فرزندان کمتر از 28 سال وی فراهم است و مورد بعدی ویزای اقامت خانواده است، این ویزا شامل اعضای خانواده مانند والدین، خواهران و برادران است. زمانی که مجوز ورود متقاضی به عمان تأیید شد، شماره‌ای مختص متقاضی به فرودگاه مورد نظر ارسال می‌شود و متقاضی باید پس از اینکه موفق به پرواز به عمان شد در فرودگاه این کشور، باید شماره خود را برای بررسی و همینطور کنترل گذرنامه تغییر دهد، در نهایت گواهینامه NOC را از فرودگاه بین‌المللی دریافت می‌کند. با توجه به اینکه کارفرما در راستای پذیرش فرد در شغل مشخصی وارد شده است، تغییر شغل پس از ورود کار بسیار دشواری است. در نظر داشته باشید کارفرما در این زمینه مخالفتی ندارد اما مسیر دشواری پیش روی فرد اصلی است. ویزای استخدام در عمان به مدت 2 سال اعتبار دارد چنانچه متقاضی فرزندی نیز تحت تکفل خود داشته باشد و قصد مهاجرت با وی را داشته باشد می‌تواند به ارائه نامه معتبر از سوی والدین دست یابد. در صورتی که والدین در دسترس نباشد نیاز به گواهی معتبر طلاق و یا نامه اداری کفالت خواهد بود.

اخذ ویزای اقامت عمان

اقامت در عمان از موضوعاتی است که این روزها بارها مورد ارزیابی قرار گرفته است و با توجه به نوع ویزای پروسه‌ی متفاوتی را در پیش می‌گیرد، برای اخذ اقامت کشور عمان باید سعی کنید چند مورد را مدنظر قرار دهید، اول اینکه اقامت دائم به کسانی که تسلط نسبی به زبان عربی ندارند ارائه نمی‌شود. مورد دیگری که در اخذ اقامت این کشور تاثیر دارد، وضع مالی مناسب است، همچنین نیاز است که در کشور خود و همچنین در کشور عمان پرونده ی غذایی و سوء پیشینه نداشته باشید و مرتکب جرمی نشده باشید. لازم به ذکر است که سرمایه گذاری در کشور عمان شما را آسانتر به اقامت دائم این کشور می‌رساند.

جهت مشاوره و تماس از طریق کارشناسان هامون آرال فرم زیر را تکمیل نمایید، تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

استخدام کانتر تور داخلی و خارجی

جهت دریافت اطلاعات کلیک کنید
تلفن تماس: ۳۱۱۸۰-۰۵۴