فراموشی رمز عبور ؟

خدمات تشخیصی-درمانی

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی هامون آرال ، در راستای گسترش فعالیت های خود اقدام به تأسیس شرکت گردشگری سلامت هامون آرال در استان نموده است. ارائه کلیه خدمات تشخیص و درمانی جهت مسافرین ورودی به استان سیستان و بلوچستان از کشورهای حوزه خلیج فارس و کشورهای همسایه ، ارائه خدمات جهت مشاوره و انجام خدمات ویژه  مذکور ، جهت همشهریان عزیز استان به شهرهای دیگر ایران وبیمارستانهای معتبر کشورهای همسایه (هندوستان،پاکستان و کلیه کشورهای اروپایی) ، از جمله اهداف و خدمات این شرکت میباشد.لذا خواهشمند است جهت بهبود در کلیه مراحل تشخیص و درمان با تیم تخصصی ما به شماره تلفن ۳۱۱۸۰-۰۵۴ داخلی ۱۰۸، تماس حاصل فرمایید  و یا با آدرس ایمیل ما در سایت هامون آرال به عنوان  health-tourism@hamoonaral.com  در ارتباط باشید.

خدماتی که برای سلامت شما ارائه می دهیم:


ویزیت اولیه و سریع:

در بدو ورود تحت معاینه پزشک حاضر در محل لبخند شیرین قرار میگیرید و برای تکمیل درمان راهنمایی خواهید شد.

پزشکان متخصص:

برترین و متخصص ترین پزشکان یزد را برای درمان شما انتخاب کرده ایم. برای مشاهده لیست کامل پزشکان کلیک کنید.

رزرو نوبت:

پس از تماس و درخواست شما بهترین نوبت پزشکان، مراکز درمانی و مراکز تشخیصی و همچنین تخت های بیمارستانی را برای شما رزرو میکنیم.

همراه مهربان:

نیازهای بیمار دغدغه اصلی همراهانش می باشد. همراه مهربان هر چند ناچیز دغدغه ها و نیازهای شما را برطرف خواهد کرد.

چکاپ کامل:

برای جلوگیری از بیماری و یا بهبود مستمر به چکاپ ادواری نیاز است. این خدمت را با افتخار و به صورت منظم برای شما انجام می دهیم.

پیگیری مستمر:

هر بیمار پس از درمان نیازمند پیگیری و مراقبت است. ما نگران شما هستیم و بعد از اتمام درمان پیگیر حصول سلامتیتان خواهیم بود.

 

ما را در تلگرام دنبال کنید.

please click