شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی هامون آرالشرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی هامون آرال

Thank you for regestrition

در حال حاضر عضو هستید؟

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی هامون آرالشرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی هامون آرال
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

وقت سفارت حوزه شینگن

مقدمه

برای درخواست ویزای شینگن برنامه سفر تعیین کننده سفارتی خواهد بود که متقاضی می‌بایست از طریق آن برای وقت سفارت اقدام نماید. اگر برای مثال قصد سفر به اتریش را دارید نمی‌توانید از سفارت فرانسه برای وقت سفارت و دریافت ویزای شینگن اقدام نمایید، هرچند کشور فرانسه عضو اتحادیه اروپا و عضو پیمان شینگن باشد. یا حتی اگر در برنامه سفر ۶ روزه خود علاوه بر اتریش می‌خواهید برای مثال ۲ یا حتی ۳ روز هم در فرانسه اقامت داشته باشید (ورود به اروپا از طریق اتریش) باز هم درخواست وقت سفارت ویزای شینگن باید از طریق سفارت اتریش اقدام شود.

مراحل تعیین وقت سفارت ویزای شینگن

تعیین وقت سفارت ویزای شینگن برای ایرانیان تنها یک راه دارد و آن هم بصورت آنلاین خواهد بود. البته اتباع بسیاری دیگر از کشورها بدون نیاز به تعیین وقت سفارت برای ویزای شینگن به یکی از کنسولگری‌های کشورهای اروپایی مراجعه کرده و درخواست ویزا می‌دهند اما برای اتباع ایرانی تعیین وقت سفارت برای ویزای شینگن تنها از یک طریق آن هم مراجعه به وب سایت VFS Global امکان‌پذیر است. باید کشوری که می‌خواهید از طریق آن برای ویزای شینگن تعیین وقت سفارت کنید را انتخاب کرده و مراحل زیر را پشت سر بگذارید.

در زیر مراحل تعیین وقت سفارت برای ویزای شینگن از سفارت هلند (به عنوان نمونه) را بطور کامل شرح خواهیم داد:

 • مراجعه به وب سایت VFS Global برای سفارت هلند
 • ساب منوی SCHEDULE AN APPOINTMENT یاتعیین وقت سفارت را انتخاب کنید
 • در این صفحه آدرس ایمیلی (netherlands@vfshelpline.com) در اختیار شما قرار می‌گیرد که با ارسال یک ایمیل تست، پاسخی خودکار برای شما ارسال خواهد شد که در آن می‌بایست اطلاعات مورد درخواست را تکمیل نمایید.
 • ارسال مجدد ایمیل به همراه تکمیل فرم مندرج در آن (تاریخ سفر، وقت سفارت مد نظر و …)

در واقع با ارسال این ایمیل شما برای زمان مدنظر خود درخواست تعیین وقت سفارت برای ویزای شینگن کرده‌اید و تنها کاری که می‌بایست انجام دهید، انتظار برای پاسخ ایمیل از طرف سفارت هلند خواهد بود.

مدت زمان لازم جهت تعیین وقت سفارت برای ویزای شینگن

بر اساس اعلام وب سایت رسمی شینگن هیچ زمان مشخصی برای مدت زمان لازم برای تعیین وقت سفارت برای ویزای شینگن وجود ندارد. بسته به سفارتی که از آن اقدام می‌کنید، زمانی که برای تعیین وقت سفارت درخواست داده‌اید (سیزین‌های مسافرتی و یا پیش از زمان آغاز ترم‌های دانشجویی) و برخی موارد دیگر، مدت زمان لازم برای تعیین وقت سفارت برای ویزای شینگن متغیر خواهد بود.

توصیه دپارتمان ویزا و وقت سفارت هلدینگ هامون آرال به متقاضیان محترم تعیین وقت سفارت برای ویزای شینگن این است که دست کم ۴ تا ۶ هفته پیش از تاریخ سفر خود برای تعیین وقت سفارت مدنظر اقدام کنند، زیرا بعضا شاهد این بوده‌ایم که روند تعیین وقت و بررسی مدارک برای ویزای شینگن بیش از یک ماه نیز بطول انجامیده است.

نکته مهم دیگری که می‌بایست در اینجا به آن اشاره شود این است که حتما پیش از اقدام برای تعیین وقت سفارت، مدارک مورد نیاز برای ویزای شینگن را تهیه و تکمیل کنید زیرا برای مثال ترجمه اسپانیایی مدارک متقاضیان خود به تنهایی ۲ هفته بطول خواهد انجامید.

هزینه تعیین وقت سفارت ویزای شینگن

خدمات همکار مسافر
وقت سفارت عادی ایتالیا 4,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال 5,0۰۰,۰۰۰ میلیون ریال
وقت سفارت فوری ایتالیا ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال ۱۵,۵۰۰,۰۰۰ میلیون ریال
وقت سفارت هلند 3,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال 3,۵۰۰,۰۰۰ میلیون ریال
وقت سفارت پرتغال 3,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال 3,۵۰۰,۰۰۰ میلیون ریال
وقت سفارت فرانسه 3,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال 3,۵۰۰,۰۰۰ میلیون ریال
وقت سفارت اسپانیا 3,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال 3,۵۰۰,۰۰۰ میلیون ریال
وقت سفارت چک 3,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال 3,۵۰۰,۰۰۰ میلیون ریال
وقت سفارت آلمان 4,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال 5,0۰۰,۰۰۰ میلیون ریال

مدارک لازم جهت اخذ وقت سفارت ویزای شینگن

از آنجایی که تعیین وقت سفارت ویزای شینگن تنها از طریق آنلاین انجام می‌گیرد، تکمیل فرمی که از طریق ایمیل برای متقاضی ارسال می‌شود کفایت خواهد کرد. به بیان دیگر مدارک لازم جهت اخذ وقت سفارت برای ویزای شینگن، تکمیل اطلاعات درخواستی در همان ایمیلی است که از طریق دفتر VFS برای متقاضی ارسال و موارد زیر را شامل می‌شود:

 • اطلاعات هویتی شامل نام، تاریخ تولد، شماره پاسپورت و تاریخ انقضای پاسپورت
 • ملیت
 • جنسیت
 • شماره تماس
 • تاریخ سفر
 • تاریخ مطلوب برای وقت سفارت شینگن
 • نوع ویزا
 • مقصد اصلی در اروپا

تایید وقت سفارت برای ویزای شینگن از طریق ایمیل به متقاضی اعلام می‌شود. وقت سفارت تعیین شده قابل تغییر و یا کنسلی نیست و در صورت حضور نیافتن متقاضی در روز مقرر، نیاز به تکرار مراحل فوق خواهد بود. در روز انگشت نگاری و تحویل مدارک، متقاضی می‌بایست‌ کپی نامه تایید وقت سفارت را به همراه داشته باشد.

 نکته: اگر از طریق هامون آرال برای تعیین وقت سفارت برای ویزای شینگن اقدام می‌کنید، تنها کپی صفحه اول پاسپورت خود را در اختیار همکاران ما قرار خواهید داد.

تعیین وقت سفارت فوری شینگن با هامون آرال

هلدینگ گردشگری هامون آرال که پیش از این نزدیک به یک دهه ، سابقه‌ای درخشان در ارائه خدمات ویزا و وقت سفارت، پیکاپ ویزا و اخذ اقامت کشورهای کانادا و حوزه شینگن را در کارنامه دارد و با بهره‌مندی از کادری مجرب و برخوردار از دانش روز و همچنین زیرساخت‌های لازم همچون دفاتر برون‌مرزی و پروازهای اختصاصی می‌کوشد بهترین مسیر را پیش روی متقاضیان محترم وقت سفارت برای ویزای شینگن قرار دهد. هلدینگ هامون آرال در حال حاضر در تکمیل خدمات ویزای شینگن، خدمات تعیین وقت سفارت شینگن را نیز در دسترس قرار داده‌است تا متقاضیان محترم بدون کوچکترین دغدغه‌ای شاهد پیشرفت روند اخذ وقت سفارت و ویزای شینگن خود باشند.

هامون آرال با توجه به سابقه طولانی و مهمتر از آن اعتبار در سفارتخانه و کنسولگری‌های بسیاری از کشورهای اروپایی در تهران، با توجه به نیاز و هدف هر متقاضی بهترین گزینه را برای تعیین وقت سفارت برای ویزای شینگن ارائه خواهد داد.

مشاوره رایگان و تعیین وقت سفارت شنگن

۰۵۴-۳۱۱۸۰

تعیین وقت سفارت فرانسه

کشور فرانسه بدلیل جذابیت‌های گردشگری خود، یکی از اولویت‌های تورهای اروپا است و طبعا درخواست برای وقت سفارت فرانسه نیز بسیار زیاد است. سال‌ها ارتباط بر اساس اعتماد، متضمن خدمات متفاوت ما برای تعیین وقت سفارت از فرانسه خواهد بود.

تعیین وقت سفارت ایتالیا

مگر می‌شود از کنار نام ایتالیا به عنوان مقصدی منحصر به فرد برای گردشگری عبور کرد؟ برای تعیین وقت سفارت ایتالیا حتما از آژانس و یا شرکتی اقدام کنید که در سفارت ایتالیا اصطلاحا دارای اعتبار باشد. هر چه این ارتباط و اعتبار بیشتر باشد، شانس ویزا شدن درخواست و تعیین وقت سفارت ایتالیا بیشتر خواهد بود.

تعیین وقت سفارت هلند

برای سفر به هلند و لذت از جاذبه‌های گردشگری این کشور، همچون دیگر کشورهای اروپایی نیاز به ویزا و تعیین وقت سفارت هلند دارید. با توجه به ارتباطات خوب و مستمرهامون آرال، این اطمینان وجود دارد که درخواست تعیین وقت سفارت هلند برای شما در نزدیک‌ترین زمان ممکن اخذ شود.

تعیین وقت سفارت اسپانیا

اسپانیا نیز جزو چند اولویت اول برا تورهای اروپایی محسوب می‌شود که اتفاقا سخت‌گیری های بسیاری نیز برای تعیین وقت سفارت برای ویزای شینگن و صدر ویزا اعمال می‌کند. برای تعیین وقت سفارت اسپانیا هم کافی است از کارشناسان با تجربه هامون آرال مشاوره بگیرید.

تعیین وقت سفارت پرتغال

در خصوص کشور پرتغال، مجموعه هامون آرال علاوه بر خدمات وقت سفارت، خدماتی همچون اقامت پرتغال و همچنین افتتاح حساب بانکی در این کشور را در دسترس متقاضیان محترم قرار می‌دهد. بنابراین می‌توان گفت کارشناسان اجرایی در بخش‌های مختلف هلدینگ هامون آرال با اشراف کامل بر قوانین و الزامات این کشور، خدمات تعیین وقت سفارت پرتغال را به بهترین شکل ممکن عرضه خواهند داشت.

تعیین وقت سفارت اتریش

تعیین وقت سفارت اتریش به عنوان یکی از قطب‌های گردشگری اروپا اخیرا با دشواری‌ها و پیچیدگی‌های متعددی همراه شده‌است. برای دریافت ویزای این کشور نیاز است دعوتنامه‌ای معتبر داشته باشید و کمی هم برای تعیین وقت سفارت اتریش معطلی خواهید داشت. کارشناسان ویزا و وقت سفارت مجموعه نهامون آرال اما با اشراف بر بایدها و نبایدهای تعیین وقت سفارت از اتریش، بهترین و کوتاه ترین مسیر را در اختیار شما قرار خواهند داد.

تعیین وقت سفارت چک

کشور چک که پایتخت آن، پراگ عروس شهرهای اروپا نیز نام گرفته‌است، مقررات ویژه‌ای برای تعیین وقت سفارت دارد. از این کشور به عنوان دروازه اروپای شرقی یاد می‌کنند و طبعا تعیین وقت سفارت چک متقاضیان بسیاری خواهد داشت. همکاران دپارتمان ویزا و وقت سفارت هامون آرال همراه شما برای اخذ وقت سفارت از چک خواهند بود.

اخذ ویزای شینگن همراه با تعیین وقت سفارت

بسیاری از آژانس‌های مسافرتی بدلیل عدم ارتباط مستقیم با سفارت و یا کنسولگری‌های کشورهای اروپایی، شاید در بهترین شرایط تنها قادر باشند از طریق یک یا دو کانال برای تعیین وقت سفارت برای ویزای شینگن اقدام کنند. اما تعیین وقت سفارت لزوما به معنی ویزا شدن درخواست متقاضی نبوده و نرخ بالای ریجکتی ویزای شینگن در اینگونه مجموعه‌ها خود موید این واقعیت است.

مجموعه هامون آرال با سال‌ها فعالیت مستمر، توام با اعتماد سازی حداکثری با سفارتخانه های اروپایی خدمات اخذ ویزای شینگن همراه با تعیین وقت را با بالاترین کیفیت و سریع‌ترین زمان ممکن به مشتریان محترم خود عرضه می‌دارد. تعدد سفارت‌های اروپایی در ارتباط و تعامل با مجموعه هامون آرال طبعا تنوع گزینه‌ها و بالا رفتن درصد موفقیت درخواست اخذ ویزای شینگن همراه با تعیین وقت سفارت را به همراه خواهد داشت.

استخدام کانتر تور داخلی و خارجی

جهت دریافت اطلاعات کلیک کنید
تلفن تماس: ۳۱۱۸۰-۰۵۴