سفر به گوا، مقصدی که هر گردشگری باید تجربه‌اش کند

سفر به گوا به خوشگذرانی در سواحل ماسه‌ای و تاب‌خوردن روی تاب‌های درختی محدود نمی‌شود. اما همین خوشی‌های ساده سالانه باعث می‌شود تعداد زیادی از گردشگران را از سراسر جهان سفر به گوا را جزو برنامه‌شان قرار دهند. در اینجا نگاهی داریم به سرگرمی‌ها و تفریحات منحصربه‌فردی که فقط در سفر به گوا می‌توانید تجربه کنید.

travel-to-goa-and-diving-2

سفر به گوا و سفر به زیر اقیانوس

فرصت غواصی و کشف زیبایی‌های زیر دریا یکی از دلایلی است که سالانه باعث می‌شود بسیاری از گردشگران به گوا سفر کنند. غواصی در سواحل کم‌عمق گوا به رویایی می‌ماند که در آن می‌توانید از نزدیک زندگی زیر دریا را لمس کنید.

سفر به گوا و موتورسواری در جاده‌هایی آرام

اگر دلتان می‌خواهد که موتورسیکلت یا اسکوتری کرایه کنید و در هند پرسه بزنید، سفر به گوا به شما این فرصت را می‌دهد. جاده‌های آرام جنوبی‌ترین نقاط گوا یا شمال آن به شما اجازه می‌دهد سواری امن و آرامی داشته باشید و بتوانید از آب هوای بی‌نظیر این منطقه لذت ببرید. در ضمن اگر موتور یا اسکوتر کرایه کردید، حتما در برنامه‌تان برای بازدید از مزارع ادویه و روستاهای محلی جایی باز کنید.

سفر به گوا و تجربه خریدی متفاوت

خریدکردن در گوا بسیار آسان است. مراکزخریدی رنگارنگ و درخشان که در آن می‌توانید شال‌های رنگی و زیورآلات نقره بخرید. بازارهای گوا بهترین مکان برای خرید سوغاتی‌های جذابی مثل صنایع دستی ساخته‌شده از عاج فیل و چوب، جعبه‌های تزئیتی، دستمال گردن، فانوس‌های دستی و … هستند.

سفر به گوا، سرزمین خواب‌ و بیداری

گوا به مهمانی‌های شبانه و شب‌بیداری‌هایش معروف است. اما این ایالت پرجنب‌وجوش روی دیگری هم دارد! اگر به دنبال ریلکس‌کردن و آرامش هستید به جنوب گوا بروید. کافی‌ست از فرودگاه ماشینی کرایه کنید و یک‌ ساعته به شهرهای ساحلی کوچک جنوبی برسید. این شهرها برای آرامش، شنا، یوگا و تمدد اعصاب بهترین مکان هستند.

سفر به گوا با چاشنی تفریحات آبی

اگر از عاشقان آب و دریا هستید، سفر به گوا بهترین گزینه برای شماست. گشت‌و‌گذار در اسکله‌های بی‌نظیر گوا و موج‌سواری بر امواج آب‌های دریای گوا می‌تواند تجربه لذت‌بخشی باشد. اگر تا به حال موج‌سواری را تجربه نکرده‌اید آب‌های گوا به شما این فرصت را می‌دهد که بتوانید به آسانی موج‌سواری را یاد بگیرید.

سفر به گوا تجربه شگفت‌انگیزی خواهد بود. گذشته از همه این تفریحات، در سفر به گوا می‌توانید از غذاهایی که ترکیبی از طعم‌های محلی با رنگ‌وبوی پرتغالی دارند لذت ببرید. مردم گوا مردمی عاشق صلح و دوستی و خوشگذرانی‌ هستند که معاشرت با آن‌ها سفر شما را به یادماندنی‌تر خواهد کرد.