فراموشی رمز عبور ؟

Sheraton Deira(grand exelsior)

اتاق های در دسترس

اتاقی یافت نشد
4 ستاره
دبي
054-31180
2016/10/20
2016/11/20

هتل گرند اکسلسیور دبی یکی از هتل های ۴ ستاره دبی است که در منطقه بر دبی قرار دارد. وتنها چند دقیقه تا مرکز تجارت دبی فاصله دارد. این هتل ۶ غذا خوری دارد، مرکز سلامتی و استخر پشت بام هم از امکانات این هتل است.این هتل همان هتل داو پالاس سابق است.

هتل گرند اکسلسیور دبی از نظر امکانات ورزشی و سلامتی بسیار مجهز است، یک ورزشگاه مدرن بزرگ با امکانات ویژه بیماران قلبی و عروقی و تجهیزات برای تمامی وزن ها از این امکانات است. مهمانان می تواند پس از یک کار ، در مرکز آبگرم هتل که دارای یک حمام ترکی، وان آب داغ و سونا استراحت کنید. از امکانات ماساژ هتل هم میتوانید استفاده کنید.

هتل گرند اکسلسیور بر دبی به شیوه مدرن طراحی شده و از طراحی مدرن عربی هم در طراحی اتاق ها استفاده شده. تمامی امکانات مدرن  از جمله تلویزیون مسطح و سیستم تهویه مطبوع در سوئیت ها و اتاق های هتل ها به کار رفته است.

در هتل غذاهای محلی و بین المللی برای مهمانان سرو می شود، بنابراین میتوانید غذاهای اروپایی و ایرانی و حتی غذاهای تند هندی رو توی این رستوران امتحان کنید. این هتل سرویس رایگان را برای رفتن به مراکز خرید دبی و همچنین سواحل دبی ارائه می دهد.هتل گرند اکسلسیور دبی یک انتخاب عالی برای مسافران علاقه مند به گشت و گذار، کسب و کار است

 

 

سیاست های Sheraton Deira(grand exelsior)

2016/10/20
2016/11/20

امکانات رفاهیSheraton Deira(grand exelsior)

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

Sheraton Deira(grand exelsior) دبي

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

  • تجارت
  • زوج ها
  • خانوادگی
  • دوستانه
  • انفرادی

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

please click